Aktualności


Dzisiaj jest: Czwartek
9 Lutego 2023
Imieniny obchodzą
Apolonia, Bernard, Cyryl, Eryk, Eryka,
Gorzysław, Mariusz, Nikifor, Rajnold

Do końca roku zostało 326 dni.
Zodiak: Wodnik

Kalendarz

luty 2023
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
Strony WWW Drukuj Email

Strona WWW jest wizytówką firmy w Internecie. Dziś stała się podstawowym elementem pozwalającym na kontakt klientów z firmą lub instytucją. W zasadzie w dzisiejszych czasach żadna firma nie może sobie pozwolić na brak witryny internetowej. Godziła by się wtedy na utratę zysków od potencjalnych klientów, który skorzystali z oferty konkurencji, właśnie poprzez Internet.

Webster.pl zajmuje się tworzeniem serwisów www.

 

Począwszy od niewielkich witryn, stanowiących wizytówkę firmy, poprzez rozbudowane strony wykorzystujące rozmaite technologie multimedialne, aż po systemy zarządzania treścią (CMS) i sklepy internetowe.

Nie wystarczy stworzyć "jakąś stronę". Strona WWW musi być nie tylko dostosowana do działalności klienta tak, aby jak najlepiej go reprezentowała, musi być także aktualizowana.

Firma webster.pl zajmuje się aktualizacją serwisów www.

Aktualizację  serwisów www  można podzielić na dwa aspekty:

  • aktualizację treści,
  • aktualizacja oprogramowania strony

Aktualizacja treści polega na zachowaniu istniejącej formuły strony. Elementy strony są aktualizowane i dopisywane są tylko nowe. Taką formę stosuje się tylko wówczas, jeżeli zmiany występują sporadycznie. Taka forma powoduje także pewnego rodzaju uzależnienie się od twórcy strony. Aby dokonać zmiany musisz prosić o to jej twórcę lub zlecić to innej firmie, co może okazać się kosztowne. Jeśli zmiany są częste, lub sam chcesz ją redagować, lepszym sposobem będzie zastosowanie systemu CMS - systemu zarządzania treścią.

Z kolei Systemy CMS wymagają aktualizacji oprogramowania, tak aby były bezpieczne, aby maksymalnie utrudnić włamanie się na witrynę hakerom

Stworzymy dla Ciebie serwis www. Jeśli już posiadasz, uaktualnimy go, przebudujemy lub przeniesiemy do systemu CMS.

 

Aby  uruchomić stronę www należy posiadać domenę - czyli adres w sieci oraz hosting - czyli miejsce na serwerze w Internecie na przechowywanie strony. Naszym klientom oferujemy rejestrację domeny oraz konta hostingowe. Dla naszych klientów oferujemy także bezpłatny adres w domenie webster.pl.

 
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Ciekawe:

Właśnie założyłeś firmę? Na pewno będzie ci potrzebny program do rozliczania twoich podatków. Tu możesz pobrać całkowicie za darmo w pełni funkcjonalny system małej księgowości. Książka Przychodów i rozchodów + VAT.

m_printer.jpg