Aktualności


Dzisiaj jest: Czwartek
9 Lutego 2023
Imieniny obchodzą
Apolonia, Bernard, Cyryl, Eryk, Eryka,
Gorzysław, Mariusz, Nikifor, Rajnold

Do końca roku zostało 326 dni.
Zodiak: Wodnik

Kalendarz

luty 2023
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
Szkolenia Drukuj Email

Webster.pl organizuje szkolenia informatyczne. Są kierowane zarówno do firm jak i osób prywatnych chcących poszerzyć swoją wiedzę umiejętności na rynku pracy.

Obecnie do każdej pracy w biurze wymagana jest bardzo dobra znajomość komputera i programów takich jak Word , Excell, PowerPoint oraz OpenOfiice nie mówiąc już o Outlooku.

Organizujemy także szkolenia dla osób starszych, które nigdy nie miały do czynienia z komputerem. Oferujemy pomoc w doborze sprzętu oraz dostępu do internetu.

 

Ostatnio wiele firm chcąc zmniejszyć koszty, wdraża tzw. oprogramowanie OpenSource lub oparte na licencji publicznej GPL. Programy rozpowszechniane na takich licencjach są darmowe. Aby z nich korzystać nie trzeba uiszczać żadnych opłat - nawet w firmie. Przykładem darmowego odpowiednika programu Microsoft Office jest program OpenOffice. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów prowadzimy szkolenia zarówno na platformach komercyjnych jak Microsoft Office jak i darmowych OpenOffice.

 

Aktualnie prowadzimy szkolenia z zakresu:

  • oprogramowanie biurowe:
    • Microsoft Office
    • OpenOffice
  • program Płatnika
  • Linux
  • bezpieczeństwo w Internecie
  • podstawy użytkowania komputerów
 
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Ciekawe:

Właśnie założyłeś firmę? Na pewno będzie ci potrzebny program do rozliczania twoich podatków. Tu możesz pobrać całkowicie za darmo w pełni funkcjonalny system małej księgowości. Książka Przychodów i rozchodów + VAT.

m_usb_wtyczka.jpg